KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13636799

nr 1363 6799

Walter du Halde

(f. 1919), Sverige

Oljemålning, Flicka. Signerad. Olja på duk, 60x50 cm

Walter du Halde, svensk bildkonstnär född i Chile 1919.

Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

måndag 30 november 2020
kl 20:42:36

Walter du Halde

Läs mer om Walter du Halde